سه شنبه 1 خرداد ماه 1403 ساعت 09:56

[درخواست ورود]

[ثبت نام]

راهنماي ثبت ايده در جشنواره

ثبت‌نام دراولين جشنواره ايده هاي خلاقانه با رويکرد کارآفريني به‌صورت الکترونيکي انجام مي‌شود. جهت ثبت ايده:

1- فرم ارسال ايده را از صفحه ايده> فرمت ارسال ايده دريافت و آن  را تکميل نماييد.
2-  در وب‌گاه جشنواره ثبت‌نام نمائيد: 
با انتخاب گزينه ثبت‌نام در جشنواره در فهرست اصلي وب‌گاه، به صفحه ثبت‌نام جشنواره مي‌رويد. در اين صفحه بايد اطلاعات خواسته شده را به دقت تکميل نمائيد و گزينه ارسال را کليک نمائيد. در صورتي که اطلاعات را به‌ درستي وارد کرده باشيد، شما عضو وب‌گاه شده‌ايد. همچنين از طرف کنفرانس يک نامه الکترونيکي به پست الکترونيکي شما ارسال مي‌شود که شامل رمز عبور شما به وب گاه نيز مي باشد. با توجه به اين‌که نحوه ارتباط با شما از اين به بعد با پست الکترونيکي و سامانه ارسال پيامک مي‌باشد، خواهشمند است در ارائه نشاني پست الکترونيکي و شماره همراه خود دقت نموده و آنهايي که با رنگ قرمز مشخص شده اند را وارد نمائيد .

ممکن است بعضي از سرويس‌دهندگان پست الکترونيک، نامه‌هاي ارسالي از طرف دبيرخانه کنفرانس را به پوشه‌هاي BULK يا SPAM منتقل نمايند. مخصوصاً اين مورد براي افرادي که از سرويس‌هاي پست الکترونيک YAHOO و GMAIL استفاده مي‌کنند، بيشتر رخ مي‌دهد. در اين صورت تمهيدات لازم را اتخاذ فرمائيد .

3- از قسمت درخواست ورود و وارد کردن نام کاربري و رمز عبور وارد پروفايل کاربري خود شويد.
4- از قسمت ايده هاي ارسالي روي دکمه ارسال ايده کليک کنيد.
5- در اين صفحه، در قسمت نسخه داوري ايده، فايل pdf و در قسمت نسخه کامل ايده، فايل ورد ايده را بارگذاري فرماييد و سپس ساير اطلاعات درخواستي را تکميل نماييد.
6- با انتخاب گزينه تاييد ايده شما در جشنواره ثبت مي شود.
7- در صورتي که مي خواهيد مستندات و تاييديه ها و يا لوح ها و نشان هاي خود را در خصوص ايده ضميمه کنيد، مي توانيد اسکن آنها را از طريق لينک مدارک ارسالي > ارسال مدرک ارسال نماييد.

در صورت لزوم مي‌توانيد با ايميل دبيرخانه جشنواره مکاتبه نمائيد.
کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به حوزه پژوهشي و فناوري مجتمع آموزش عالي بم مي باشد
اولين جشنواره ايده هاي خلاقانه با رويکرد کارآفريني- 1395